Kanał RSS
saluska40016
michal161089
katarzyna piekarz
katarzyna piek
Creativehr
Creativehr
Aktualności
Najniższa krajowa 2014 Kalkulator wynagrodzeń
Popularne zawody
Praca na wakacje
06-08-12 | Praca na wakacje

Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Roznoszenie ulotek - od zaraz

Roznoszenie ulotek - od zarazRenomowana Firma Transportowa Hussar Gruppa poszukuje:

ULOTKARZY
Miejsce pracy: Słubice lub Zgorzelec

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- rozdawanie ulotek kierowcom samochodów ciężarowych na terenie parkingów samochodów ciężarowych w okolicy Zgorzelca lub Słubic
- zachęcanie kierowców do skorzystania z ulotek (zniżka do serwisu samochodów ciężarowych)
- raportowanie z podjętych działań

WYMAGANIA:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- skończone 18 lat
- komunikatywność i zaangażowanie w powierzoną pracę
- dobry dojazd na teren parkingów samochodów ciężarowych
- dyspozycyjność do pracy w dni robocze po 2-3 godziny

OFERUJEMY:
- umowa o dzieło
- długofalową współpracę
- elastyczny czas pracy
- podwyżkę po pierwszym miesiącu

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV na adres rekrutacja@gruppa-holding.com , podając w temacie maila w zależności od interesującej Państwa lokalizacji Zgorzelec lub Słubice
Pensja:
Lokalizacja: Zgorzelec
Firma: Hussar Gruppa

667400666 Przy kontakcie prosimy powołać się na serwis praca4u.net - dziękujemy.

~Gosc | Czytano 820 razy | 18-11-2013

Prosimy uważać na ogłoszenia oszustów oferujących pracę po wpłaceniu zaliczki
za rzekome załatwienie pracy czy tłumaczenie dokumentów ! Prosimy także nie przesyłać oszustom skanów dokumentów.

® 2008 - 2014 www.praca4u.net praca w Niemczech praca w Holandii Kodeks pracy Polityka prywatności Poprawny CSS praca 4u   Poprawny XHTML witryny praca4u - praca za granca