Kanał RSS
wiecho07
wiecho07
Pflegehelden
Digbitt
Digbitt
Agnieszka.D.

Popularne zawody

Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Różne oferty pracy dla specjalistów - praca długoterminowa

Wymagane doświadczenie.
Praca długoterminowa.
Oferty dobieramy wspólnie z kandydatami, według Ich preferencji i umiejętności.

Niektóre z ofert:

AUTOMOTO:
Blacharz
Kierowca CE
Lakiernik
Mechanik aut osobowych
Mechanik BMW i Mini
Mechanik samochodów ciężarowych
Mechanik sprzętu rolniczego
Wymiana opon i wulkanizacja

PRODUKCJA:
Monter euro-palet
Stolarz aluminium
Stolarz i monter mebli
Spawacz MIG-MAG
Spawacz mig-mag i monter
Spawacz TIG

BUDOWNICTWO:
Cieśla budowany - prefabrykacja
Monter ogrodzeń i tarasów
Ogrodnik
Tynkarz konwencjonalny, maszynowy
Zbrojarz - prefabrykacja

INSTALACJE, UTRZYMANIE:
Monter centralnego ogrzewania
Monter myjek ciśnieniowych
Technik utrzymania ruchu

OPRATORZY I PROGRAMIŚCI MASZYN:
Drukarz offsetowy
Operator maszyn produkcyjnych
Operator sklejarki
Operator wycinarki
Operator wydmuchiwarki
Operator wytłaczarki
Programista CNC (tokarki, frezarki, Sinumerik, Heidenhain, Fanuc)

i więcej...

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najciekawszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.
Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • w zależności od stanowiska.

Wymagania:

standardowo dla wszystkich ofert:

  • doświadczenie na danym stanowisku,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, francuskiego lub holenderskiego pozwalająca na bezpośredni kontakt ze współpracownikami,

  • dyspozycyjność na długi okres czasu.

Oferujemy:

  • legalną pracę, zgodną z belgijskim prawem (żadnych umów w delegacji na polskich warunkach pracy),

  • zakwaterowanie, ubezpieczenie i zorganizowanie niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawkę od 12,00EUR-25,00EUR brutto/h pracy, w zależności od stanowiska i doświadczenia kandydata,

  • 40 godzin pracy w tygodniu,

  • możliwe nadgodziny,

  • zwrot kosztów podróży do Belgii 125 EUR,

  • koszt zakwaterowania 65,00 EUR za tydzień.

Dodatkowe informacje:

  • brak

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Cosmoworker
Kontakt 4u
cosmoworker.3965341@es-candidate.com

~Gosc | Czytano 428 razy | 15-05-2017