Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Różne oferty: prace szklarniowe i produkcyjne

Prace przy całorocznych pracach szklarniowych, magazynowych i produkcyjnych.
Praca długoterminowa.
40 godzin pracy w tygodniu z możliwością nadgodzin
Mile widziane prawa jazdy kategorii B.
Stawka 9,51EUR.

Oferty dobieramy wspólnie z kandydatami, według Ich preferencji i możliwości.

Agencja pracy Cosmoworker już od 2006 roku skutecznie poszukuje najlepszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalności.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech oraz Polski.
Poniżej przedstawiamy jedną z nich.

SZCZEGÓŁY OFERTY:

Opis stanowiska:

  • Różne zakresy prac w zależności od stanowiska.
    Prace
    całoroczne - prace szklarniowe, magazynowe i produkcyjne.

  • Oferty dobieramy wspólnie z kandydatami, według Ich preferencji i możliwości.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie,

  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego, pozwalająca na bezpośredni kontakt z pracodawcą,

  • dyspozycyjność na okres co najmniej 6 miesięcy,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • pracę na długi okres czasu,

  • legalną pracę, zgodną z holenderskim Układem Zbiorowym Pracy (CAO),

  • zorganizowanie zakwaterowania, niezbędnych formalności administracyjno-prawnych,

  • pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,

  • darmowy transport do pracy z miejsca zakwaterowania,

  • opiekę koordynatorów,

  • stawkę od 9,51 EUR brutto za godzinę pracy,

  • 40 i więcej godzin pracy w tygodniu,

  • możliwe nadgodziny,

  • koszt zakwaterowania: 67,00-84,90 EUR za tydzień,

  • koszt ubezpieczenia: 22,40 EUR za tydzień.

Pensja:
Lokalizacja: Okolice Venlo
Firma: Cosmoworker
Oferta pracy Różne oferty: prace szklarniowe i produkcyjne może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 311 razy | 22-11-2017