Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Rodzinka z Walencji poszukuje AU PAIR

Rodzinka z  Walencji poszukuje AU PAIRRodzinka z walencji poszukuje au pair

au pair
1d/ar/sp

miejsce pracy: walencja
mama pilar- 39 - pielęgniarka
tato victor- 36- lekarz

dzieci : carmen- female - 3 y.o school 8.45 to 16:30
victor- male –1 and 1/2- y.o school 8:00-15:00

rozpoczęcie pracy: od zaraz okres min. 3-4 miesięcy ( najchętniej na rok)

wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego ( mile widziana znajomość j. hiszpańskiego, jednak b. dobra znajomość j. angielskiego wystarczy)
- doświadczenie w opiece nad dziećmi

obowiązki: ( łącznie 25 godzin w tygodniu)
-opieka nad 2 ką dzieci
-pomoc w obowiązkach domowych
children: from monday to friday in the morning bring carmen to the school in the morning, which is 500 m away, walking. from 16, 30 to 20 (or 17 to 20, 30). the au pair will be with children a couple of hours focused in the language. as they are so young the learning should be done through games, songs, etc. au pair will help with the diner, bath and put them in bed. as children are young au pair should understand that the schedulles can vary or be a bit mixed up during those afternoon hours.

light housework to maintain clean au pair and children room, and au pair clothes and things, and tidy house as other family member.

rodzina oferuje:
-kieszonkowe 90 euro/tydzień
-miłą rodzina atmosferę
-bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-możliwość uczestniczenia w kursie j. hiszpańskiego
liczba miejsc ograniczona. aplikuj już dziś!

Pensja:
Lokalizacja: Walencja
Firma: Koncepcja
Oferta pracy Rodzinka z Walencji poszukuje AU PAIR może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Hiszpania >> Dam pracę

Koncepcja | Czytano 2332 razy | 14-02-2014