Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Reperacja palet drewnianych

Reperacja palet drewnianychFirma Euroservices Polska sp. zo.o. nr cert KRAZ 1069- posiadamy w naszej ofercie wiele ofert pracy zakresu ogrodnictwa, produkcji przemysłowej, prac magazynowych oraz w przemyśle ciężkim

rodzaj i charakter pracy:

PALETY DREWNIANE- REPERACJA

Klundert

opis stanowiska pracy:

Pracownicy mają za zadanie sprawdzić drewniane palety pod kątem uszkodzeń i zużytych elementów- klocków, desek. Następnie za pomocą narzędzi- w tym pistoletu pneumatycznego uzupełnić i wymienić brakujące elementy.

WYMAGANIA:

-dobra kondycja i sprawność fizyczna
-brak przeciwwskazań do pracy w w/w charakterze

mile widziane:

- doświadczenie na terenie Holandii przy reperacji palet drewnianych
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

NAPRAWY DREWNIANYCH PALET WIELOGATUNKOWYCH Z UŻYCIEM ELEKTRONARZĘDZI, WYMIANA USZKODZONYCH ELEMENTÓW PALET, SKŁADOWANIE

OFERUJEMY:

pracę na podstawie holenderskich przepisów o zatrudnieniu- CAO
możliwość stałej pracy z regularną liczbą godzin
tygodniowe wypłaty na konto walutowe pracownika
firmowe mieszkania w pełni wyposażone
służbowy transport do pracy
pomoc ze strony firmy w zakresie spraw związanych z zatrudnieniem

osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie cv na;
espradom@euroservices.com.pl
lub
biuroradom@euroservices.com.pl

tel. 0048 48 36 32 028
Pensja:
Lokalizacja: Klundert
Firma: Euroservices Polska
Oferta pracy Reperacja palet drewnianych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 624 razy | 02-11-2017