Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Rekruter ze znajomością języka niemieckiego

Rekruter ze znajomością języka niemieckiegoStanowimy młody zespół zajmujący się rekrutacją pracowników do pracy zagranicą. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pogodnej i pełnej energii osoby na stanowisko:

Obowiązki:- Kompleksowa realizacja projektów rekrutacyjnych (kraje niemieckojęzyczne), - Potwierdzanie znajomości języka niemieckiego kandydatów do pracy, - Przygotowywanie profili kandydatów w języku niemieckim, - Utrzymywanie relacji z klientami w oparciu o standardy firmy, - Telefoniczny i mailowy kontakt z aktualnymi klientami w języku niemieckim.

Wymagania:- Dyspozycyjność od poniedziałku - do piątku, - Biegła znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), - Znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem, - Wykształcenie średnie, - Mile widziane doświadczenie w dziale rekrutacji.

Oferujemy:- Umowę o pracę na pełen etat, - Stabilną pracę w zgranym zespole, - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego, - Pracę w miłej atmosferze opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku, - Pakiet opieki medycznej, - Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: Zeitmann Żeńczuk Michura
Oferta pracy Rekruter ze znajomością języka niemieckiego może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4756 razy | 19-01-2015