Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Rekruter / Asystent /Soucer (m/k)

Rekruter / Asystent /Soucer (m/k) SFS Poland działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Obowiązki:

-Redagowanie oraz umieszczanie ogłoszeń
-Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą
-Aktywne budowanie bazy kandydatów
-Weryfikowanie kompetencji kandydatów
-Obsługa programu rekrutacyjnego
-Realizacja rekrutacji dla Klientów angielskojęzycznych
-Kontakt telefoniczny, mailowy z aktualnymi Klientami
-Dbanie o wysoką jakość usług świadczonych przez firmę

Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
-Znajomość niemieckiego (lub innego języka zachodnioeuropejskiego) będzie atutem
-Wykształcenie wyższe licencjackie lub studenci nauk społecznych
-Umiejętność pracy pod presją czasu
-Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność podtrzymywania relacji
-Zaangażowanie w powierzone obowiązki
-Bardzo dobra znajomość pakietu Office
-Mile widziane doświadczenie w agencji pracy tymczasowej lub rekrutacyjnej
-Lokalizacja: Stara Iwiczna / Piaseczno

Oferujemy:
-Praca na umowę o pracę
-Możliwość realizacji różnorodnych projektów rekrutacyjnych
-Pracę z ambitnym, doświadczonym specjalistą do spraw rekrutacji międzynarodowych
-Możliwość rozwoju zawodowego
-Narzędzia niezbędne do realizacji pracy
-Pakiet medyczny
-Dodatek na dojazd do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim (ewentualnie niemieckim, holenderskim albo francuskim), referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie i uprawnienia.
Pensja:
Lokalizacja: Piaseczno
Firma: SFS Poland
Oferta pracy Rekruter / Asystent /Soucer (m/k) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4549 razy | 26-06-2015