Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
sebastian.j
sebastian.j
patryk420
patryk420
jobconnectors
bogusiad23
bogusiad23
Aktualności

Najniższa krajowa 2017

Popularne zawody

Strona główna >> Łódzkie >> Dam pracę

Rejestratorka Medyczna z uprawnieniami pielęgniarki

Rejestratorka Medyczna z uprawnieniami pielęgniarkiAgencja Pośrednictwa Pracy PolWork-Service dla swojego klienta - firmy będącej liderem w branży usług medycznych - poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Wieluń
Region: łódzkie
Opis stanowiska:

#8226; Rejestracja pacjentów,
#8226; Przyjmowanie rozmów telefonicznych,
#8226; Informowanie o zakresie udzielanych świadczeń medycznych,
#8226; Bieżący kontakt z komórkami organizacyjnymi współpracującymi,
#8226; Orientacja na pacjenta, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy,
#8226; Wykonywanie drobnych zabiegów pielęgniarskich

Wymagania:
#8226; Dobra znajomość obsługi urządzeń biurowych,
#8226; Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
#8226; Chęć do pracy i rozwoju,
#8226; Empatia i uprzejmość w stosunku do pacjenta,
#8226; Uprawnienia pielęgniarki

Oferujemy:
#8226; Pracę w ambitnym i doświadczonym zespole
#8226; Umowę o pracę
#8226; Przyjazne warunki pracy
#8226; Możliwości doskonalenia swoich umiejętności
#8226; Długookresową współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro@polwork.pl dopiskiem Rejestratorka Medyczna.
Pensja:
Lokalizacja: Wieluń
Firma: PolWork
Kontakt 4u
biuro@polwork.pl
0048724799864

PolWork | Czytano 252 razy | 12-05-2017