Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Regipsiarz Monter suchej zabudowy - Munster

Regipsiarz Monter suchej zabudowy - MunsterPolWork-Service Agencja Pośrednictwa Pracy z numerem 7879 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, dla swojego niemieckiego klienta poszukuje pracownika na stanowisko:
1. Regipsiarz Monter zabudowy suchej

Wymagania:
1. Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację lub współpracownik ze znajomością języka niemieckiego.
2. Doświadczenie w zawodzie
3. Gotowość do wyjazdu
4. Własny środek transportu ( lub jeden na 2 pracowników)

Zakres obowiązków:
1. Praca w brygadzie monterów suchej zabudowy
2. Regipsy

Oferujemy:
1. Zatrudnienie na niemieckich warunkach bezpośrednio u niemieckiego klienta
2. Możliwość podjęcia długookresowej współpracy
3. Opłacone wszystkie składki socjalne i ubezpieczeniowe
4. Organizacja zakwaterowania ( Internet, Pralka, Lodówka itd.)
5. Terminowe wypłaty
6. Możliwość pobierania zaliczek
7. Wsparcie polskich konsultantów
8. Zarobki 11, 90 brutto plus dieta
9. Zakwaterowanie : 8, 30 - 9, 30 Euro doba

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na adres biuro@polwork.pl z dopiskiem Regipsiarz.
Pensja: 11,90 plus dieta
Lokalizacja: Munster
Firma: PolWork
Oferta pracy Regipsiarz Monter suchej zabudowy - Munster może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

| Czytano 625 razy | 28-05-2017