Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

Regionalny specjalista ds. handlowych

Regionalny specjalista ds. handlowychETIF Polska Sp. z o.o.

Biuro Rekrutacji Pracowników Etif Polska SP.z.o.o dla Naszego Klienta - międzynarodowego producenta i dystrybutora urządzeń z branży automatyki przemysłowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie

Opis stanowiska:
Aktywne poszukiwanie nowych kontaktów handlowych (dystrybutorzy)
Utrzymywanie długofalowych i owocnych relacji z kontrahentami
Wsparcie dystrybutorów w ich codziennej pracy z produktami firmy
Przygotowywanie ofert handlowych
Doradztwo w zakresie asortymentu (szkolenie przedstawicieli)
Budowanie i realizacja strategii sprzedażowych
Analizy rynkowe

Wymagania:
Wykształcenie min. średnie(preferowane wyższe techniczne lub mechaniczne)
Doświadczenie zawodowe w branży technicznej lub mechanicznej
Prawo jazdy kat. B
Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji techniczno-handlowych
Gotowość do częstych podróży służbowych
Dobra znajomość języka angielskiego
Samodzielność, wysokie umiejętności organizacyjne
Doskonała komunikatywność, nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientami

Oferujemy:
Pracę w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
Dobre warunki pracy
Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer, skaner, drukarka)
Szkolenia produktowe i doskonalące umiejętności
Możliwości rozwoju

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)
Agencja Zatrudnienia nr 6943
Lokalizacja: Bartoszyce, Braniewo, Działdowo, Elbląg, Ełk, Giżycko, Gołdap, Iława, Kętrzyn, Lidzbark Warmiński, Mrągowo, Nidzica, Nowe Miasto Lubawskie, Olecko, Olsztyn, Ostróda, Pisz, Szczytno, Węgorzewo
Firma: Etif
Oferta pracy Regionalny specjalista ds. handlowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Warmińsko-Mazurskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5716 razy | 18-12-2013