Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Regionalny przedstawiciel handlowy

Regionalny przedstawiciel handlowyHuman Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo personalne z wieloma sukcesami na koncie, zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych.
Dla Naszego Klienta, firmy oferującej wszelkiego rodzaju opakowania, artykuły higieniczne, a także profesjonalne środki czystości, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacje: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie

Zakres obowiązków:
Aktywne pozyskiwanie klientów hurtowych i detalicznych na terenie woj. wielkopolskiego oraz kujawsko- pomorskiego,
Utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi klientami firmy,
Tworzenie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji biznesowych,
Analiza rynku i działań konkurencji,
Realizacja założonych planów sprzedażowych.

Wymagania:
Minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku przedstawiciela handlowego,
Doświadczenie w sprzedaży opakowań, artykułów higienicznych, środków czystości,
Prawo jazdy kat.B,
Łatwość nawiązywania kontaktów, budowania relacji z klientem,
Zdolności negocjacyjne, organizacyjne,
Mile widziana znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:
Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
Elastyczne warunki zatrudnienia,
Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa+ prowizja + premie zadaniowe,
Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon komórkowy, laptop,
Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach branżowych i sprzedażowych.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Regionalny przedstawiciel handlowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4475 razy | 27-01-2016