Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Regionalny Inżynier Sprzedaży Kujawsko-Pomorskie

Regionalny Inżynier Sprzedaży Kujawsko-PomorskieAgency Work Consulting Dla swojego klienta- wiodący dostawca innowacyjnych systemów urządzeń w zakresie techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacujnej i solarnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Regionalny Inżynier Sprzedaży
miejsce pracy: reg.1. kujawsko pomorskie/pomorskie

Opis stanowiska: rozwój segmentu grzewczego i solarnego na powierzonym regionie, współtworzenie i realizacja polityki sprzedaży urządzeń grzewczych i polityki cenowej w danym segmencie, budowa sieci sprzedaży na powierzonym regionie, doradztwo technicnze, realizacja budżetu i sprzedaży urzadzeń, dbanie o wizerunek firmy, ponadto: cotygodniowe raportowanie własnej pracy, kontakt z dystrybutorami, realizacja planów sprzedażowych i zadań powierzonych przez zarząd.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku nieprzerwanie w tej samej firmie,
- wiedza z zakresu techniki grzewczej,
- orientacja na realizacje celów sprzedażowych,
- kreatywność i zaangażowanie,

Nasz klient oferuje:
umowę o pracę
konkurencyjne wynagrodzenie + bonusy kwartalne uzależnione od realizacji sprzedaży
niezbędne narzędzia pracy tj. samochód średniej klasy, laptop, telefon,
pracę w renomowanej firmie,
Lokalizacja: Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Bydgoszcz, Chełmno, Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Lipno, Mogilno, kło nad Notecią, Radziejów, Rypin, Sępólno Krajeńskie, Świecie, Toruń, Tuchola, Wąbrzeźno, Włocławek, Żnin
Firma: Agency Work Consulting
Oferta pracy Regionalny Inżynier Sprzedaży Kujawsko-Pomorskie może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 8278 razy | 05-01-2012