Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Regionalny Doradca ds. Żywienia Zwierzat

Regionalny Doradca ds. Żywienia ZwierzatZakres obowiązków:
Opieka nad klientami firmy
(monitoring, wizyty i konsultacje);
Realizacja wyznaczonych planów
sprzedaży;
Pozyskiwanie nowych Klientów dla
firmy;
Doradztwo żywieniowe i zootechniczne
na rzecz Klientów;
Uczestnictwo w wystawach, targach,
reprezentowanie firmy.

Oczekiwania:
Doświadczenie w pracy na podobnym
stanowisku;
Mile widziane wykształcenie wyższe
kierunkowe (m.in. zootechnika,
weterynaria, żywienie zwierząt);
Zorientowanie na realizację
powierzonych celów;
Zaangażowanie, sumienność,
komunikatywność;
Umiejętność organizacji pracy;
Dobra znajomość pakietu MS Ofiice;
Prawo jazdy kategorii B.

Oferta:
Samodzielna praca pełna wyzwań;
Atrakcyjny system wynagrodzeń
(podstawa oraz system premiowy);
Niezbędne narzędzia do pracy;
Możliwość rozwoju oraz szkoleń.
Pensja:
Lokalizacja: Zambrów
Firma: EBN POLSKA
Oferta pracy Regionalny Doradca ds. Żywienia Zwierzat może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5423 razy | 15-10-2014