Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy - zatrudnię

Przedstawiciel Handlowy - zatrudnięFirma zajmująca się natryskiem piany poliuretanowej poszukuje pracownika na stanowisko przedstawiciela handlowego na terenie województw zachodniopomorskiego, pomorskie, mazowieckie.

Zakres obowiązków:
Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów w zakresie usługi izolacji i renowacji dachów
Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanego produktu
Przygotowaniu ofert cenowych i prezentacji dla klienta i ich negocjacji
Utrzymanie długotrwałych pozytywnych relacji z klientem
Realizacja założonych celów sprzedażowych

Oczekiwania:
Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
Doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego min. 1 rok
Umiejętność w przygotowaniu ofert cenowych i prezentacji dla klienta i ich negocjacji
Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, zaangażowanie
Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
Prawo jazdy kat. B
Dobra organizacja pracy
Otwartość, zaangażowanie

Oferujemy
umowę o pracę
stabilne zatrudnienie
atrakcyjny system wynagrodzeń i przejrzysty system premiowy (3 000PLN plus 2% prowizji od sprzedaży co miesięcznie daje minimum 5 000PLN)
niezbędne narzędzi do pracy ( samochód , komputer , telefon )

CV prosimy przesyłać na adres e-mail: rajpur@rajpur.pl

Pensja: 5000
Lokalizacja: Przecław
Firma: Rajpur
Oferta pracy Przedstawiciel Handlowy - zatrudnię może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Kujawsko-Pomorskie >> Dam pracę

| Czytano 4400 razy | 17-11-2016