Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Przedstawiciel handlowy z językiem francuskim

Przedstawiciel handlowy z językiem francuskimA-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Oferta dedykowana dla osób z orzeczoną niepełnosprawnością
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki na stanowisku:

Nawiązywanie i budowanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi i nowymi klientami,

Realizacja zakładanych planów sprzedażowych,

Przygotowywanie ofert handlowych,
Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

Dobra znajomość języka francuskiego
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Wykształcenie wyższe lub średnie , mile widziane w branży technicznej
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
Nastawienie na realizację postawionych celów
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Stałą i stabilną pracę w renomowanej firmie
Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV na adres mailowy: agnieszka.milaszewska(at)a-trybut.eu lub do kontaktu telefonicznego: 728-430-919.
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: A-trybut - Polski HR S.A.
Oferta pracy Przedstawiciel handlowy z językiem francuskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4817 razy | 14-05-2015