Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż B2B

Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż B2BCreative Center (nr agencji 1681) to firma doradztwa personalnego obecna na rynku ogólnopolskim od ponad ośmiu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju.

Obecnie dla naszego klienta - lidera w swojej branży poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY B2B
Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Zadania:
- Pozyskiwanie Klientów;
- Przygotowanie oferty handlowej, organizowanie spotkań oraz negocjacje handlowe z Klientami;
- Opieka nad prawidłowym przebiegiem wdrożenia umów;
- Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;
- Realizacja planów sprzedażowych;
- Raportowanie swojej pracy

Oczekiwania:
- Kreatywność oraz skuteczność w osiąganiu zamierzonych celów;
- Zorganizowanie, konsekwencja, skrupulatność;
- Czynne prawo jazdy kat. B;
- Doświadczenie w sprzedaży;
- Znajomość technik sprzedaży;
- Łatwość nawiązywania kontaktów;
- Zapał i zaangażowanie.

Oferta dla Kandydatki/Kandydata:
- Pracę dającą możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- Zatrudnienie w formie umowy o pracę;
- Atrakcyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych;
- Samochód służbowy;
- Pełną wyzwań pracę;

Lokalizacja: Pułtusk, Maków Mazowiecki, Siedlce, Ostrołęka, Garwolin, Radom, Grójec
Firma: Creative Center
Oferta pracy Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż B2B może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5271 razy | 05-05-2014