Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

Przedstawiciel handlowy Przasnysz

Przedstawiciel handlowy PrzasnyszFirma z branży źródeł energii odnawialnych poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciel handlowy-specjalista.
Opis stanowiska :
Reprezentacja firmy na podległym regionie
 Pozyskiwanie i profesjonalna obsługa klienta

Wymagania:
Znajomość technik sprzedaży
Umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji
Wysokie zdolności interpersonalne
Umiejętność planowania i zarządzania czasem
Wysoka kultura osobista i zaangażowanie
Wykształcenie min. średnie
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:
Niezbędne narzędzia pracy
Rozliczenie za wykorzystywanie samochodu do celów służbowych
Wysokie wynagrodzenie prowizyjne + system premiowy
Dowolna forma zatrudnienia - umowa o prace lub umowa zlecenie lub dzieło , po okresie próbnym, własna działalność,
Szkolenia produktowe oraz możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji

Aplikacje(cv i lm) prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.news@tlen.pl

Do przesyłanej aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833)\".
Pensja: 4000 PLN
Lokalizacja: Przasnysz, Maków Mazowiecki,
Firma:
Oferta pracy Przedstawiciel handlowy Przasnysz może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Mazowieckie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5139 razy | 22-04-2014