Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowyPoszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Przedstawiciel handlowy do firmy zajmującej się importem żywności w Anglii.

Nr ref. han/ang/2017

Zadania:
#8226;pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi,
#8226;realizacja planów sprzedażowych,
#8226;raportowanie wyników sprzedaży.

Wymagania:
#8226;komunikatywna znajomość języka angielskiego,
#8226;min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży polskich produktów spożywczych,
#8226;znajomość branży FMCG,
#8226;umiejętność obsługi pakietu MS Office,
#8226;prawo jazdy kat. B,
#8226;komunikatywność,
#8226;umiejętność organizacji pracy własnej,
#8226;nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

Oferujemy:
#8226;zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
#8226;stałe wynagrodzenie podstawowe i premie,
#8226;niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie (adres: Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 15326 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych #8211; w powyższych celach #8211; innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z HM Serwis Group Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.

HM Serwis Group jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Hmserwis2
Oferta pracy Przedstawiciel handlowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielka Brytania >> Dam pracę

| Czytano 505 razy | 07-12-2017