Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowyTytuł stanowiska: Przedstawiciel Handlowy
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Branża: HR / Rekrutacyjna

Zadania:
- rozwijanie trwałych, lojalnych relacji z klientami
- tworzenie ofert i umów handlowych
- prowadzenie spotkań biznesowych
- udział w tworzeniu polityki handlowej firmy oraz poprawie jakości usług

Wymagania:
- doświadczenie jako przedstawiciel handlowy lub stanowisko pokrewne
- znajomość branży IT lub/i HR mile widziana
- język angielski (dobry)
- prawo jazdy kat. B
- motywacja i chęci do pracy w roli Przedstawiciela Handlowego

Oferta:
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- pakiet szkoleń
- narzedzia pracy: laptop, telefon

Warunki zatrudnienia:
- UoP lub B2B
- elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swoich dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres dominika.jastrzebska@sel-work.pl
Firma: Selwork
Oferta pracy Przedstawiciel handlowy może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

| Czytano 3605 razy | 17-11-2017