Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

Przedstawiciel handlowy ds. środków ochrony roślin

Przedstawiciel handlowy ds. środków ochrony roślinBiuro Rekrutacji Pracowników Actio-HR dla naszego klienta dystrybutora środków ochrony roślin, nawozów i nasion poszukujemy kandydatów do nowo otwieranego oddziału na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy
miejsce pracy: woj. lubuskie
Opis stanowiska:
Pozyskiwanie klientów z regionu działania,
Realizacja sprzedaży (środki ochrony roślin, nasiona, nawozy) w oparciu o strategie sprzedażową firmy, z uwzględnieniem strategii cenowej,
Doradztwo agrotechniczne,
Ustawiczne poszerzanie wiedzy w zakresie oferowanych produktów,
Tworzenie bazy danych klientów,
Wymagania:
Przynajmniej roczne doświadczenie w sprzedaży środków ochrony roślin, nawozów bądź nasion w kontakcie z klientem,
Wykształcenie średnie lub wyższe rolnicze,
Znajomość praktyki rolniczej,
Odpowiedzialność, konsekwencja w działaniu,
Nastawienie na rozwój własny oraz firmy,
Gotowość do częstych wyjazdów na powierzonym terenie działania,

Oferujemy:
Stabilną pracę w firmie o pewnej pozycji na rynku,
Dobre wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia + atrakcyjny system prowizyjny Umowę o pracę, (bądź inną formę zatrudnienia preferowaną przez kandydata)
Niezbędne narzędzia pracy (samochód firmowy, laptop, telefon).

Lokalizacja: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Gorzów Wielkopolski, Krosno Odrzańskie, Międzyrzec, Nowa Sól, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin, Słubice, Wschowa, Zielona Góra, Świebodzin, Żagań, Żary
Firma:
Oferta pracy Przedstawiciel handlowy ds. środków ochrony roślin może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Lubuskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5594 razy | 29-10-2014