Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Projektant - automotive, tworzywa sztuczne

Projektant - automotive, tworzywa sztuczneProgresso dla swojego Klienta, prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa produkcyjnego z branży motoryzacyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Jelenia Góra

Obowiązki:
- Koordynacja realizacji projektów konstrukcyjnych,
- Nadzór nad pracą zespołu konstruktorów,
- Bieżący kontakt z Klientem w zakresie prezentacji wyników prac,
- Poszukiwanie rozwiązań mających na celu optymalizację produkcji podzespołów,
- Tworzenie dokumentacji projektowej dla nowych oraz istniejących produktów,
- Współpraca z działem inżynieryjnym w zakresie rozwoju produktu
Wymagania:
- Wykształcenie wyższe techniczne,
- Doświadczenie w projektowaniu produktów dla branży motoryzacyjnej,
- Doświadczenie w projektowaniu z tworzyw sztucznych,
- Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem typu CAD, np. Catia lub innym,
- Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- Samodzielność, terminowość,
- Komunikatywność, zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
- Dyspozycyjność do wyjazdów do Klienta,
- Znajomość języka angielskiego - mile widziana.
Oferujemy:
- Interesującą i odpowiedzialną pracę w ramach struktur międzynarodowej firmy,
- Umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny
- Możliwość rozwoju zawodowego w tym liczne szkolenia i kursy,
- Firma gwarantuje pomoc w relokacji
Pensja:
Lokalizacja: Jelenia Góra
Firma: Klient Progresso
Oferta pracy Projektant - automotive, tworzywa sztuczne może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4653 razy | 29-10-2014