Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

Programista wycinarek laserowych

Programista wycinarek laserowychJesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych, specjalizującą się
w rozwiązaniach dla klientów OEM w dziedzinie wymiany i odzysku ciepła. Produkujemy wysokiej jakości dedykowane wymienniki ciepła ze stali nierdzewnej i tytanu, aktywnie bierzemy udział
w światowych projektach badawczych optymalizujących systemy grzewcze w wielu gałęziach przemysłu.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia Dąbrowa

Obowiązki:
-Programowanie wycinarek laserowych firmy Trumpf
-Kolejkowanie zleceń produkcyjnych na podstawie planu produkcji
-Koordynacja realizacji zleceń, współpraca działem produkcji, magazynem

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
-Znajomość programów typu CAD 2D
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
-Mile widziana znajomość programu TruTops w modułach CAD, NEST, LASER
-Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:
-Stabilne warunki zatrudnienia (brak przestojów produkcyjnych i sezonowości)
-Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-Współpracę z młodym zespołem, ciekawym nowości technologicznych, ambitnym i nastawionym na rozwój

Pensja:
Lokalizacja: Gdynia
Firma: AIC S.A.
Oferta pracy Programista wycinarek laserowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Pomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4446 razy | 23-10-2015