Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Programista / ustawiacz pras krawędziowych CNC

Programista / ustawiacz pras krawędziowych CNCAP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Firma, dla której poszukujemy pracowników zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz wprowadzaniem na rynek urządzeń do konserwacji podług przemysłowych. Jest to międzynarodowa firma, której technologia produkcji opiera się na innowacyjnych technologiach przyjaznych dla środowiska. Firma posiada zakłady produkcyjne w Minneapolis, Holandii (Mich i Uden), w Brazylii i Chinach. Obecnie poszukujemy pracowników do Uden.

Oferujemy

- Bardzo dobre warunki pracy w stabilnej firmie
- Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
- Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: pomiędzy 13, 90 Euro a 15, 30 Euro + pieniądze wakacyjne i urlopowe
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
- Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy
- Możliwość korzystania z zakwaterowania służbowego (w Uden lub Schijndel)

Wymagania

- Doświadczenie w pracy przy programowaniu/ustawianiu pras krawędziowych CNC
- Umiejętność czytania rysunków technicznych (projekcja amerykańska) #8211; elementy z blachy
- Znajomość przepisów bezpieczeństwa pracy oraz jakości
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Obowiązki

- Praca na dziale produkcji wysokiej jakości elementów z blachy za pomocą prasy krawędziowej CNC
- Programowanie i konfiguracja maszyn CNC na podstawie rysunków technicznych
- Rejestracja zamówień w AutoTime
- Wykonywanie pomiarów i kontroli produktów na podstawie rysunków technicznych
- Samodzielne prace wykonywane zgodnie ze specyfikacjami technicznymi oraz standardami jakości

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV na adres: kontakt@ap-grupa.pl

Lub o kontakt z naszym biurem, tel: +48 77 44 17606

Uprzejmie informujemy, iż będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Ogł. Praca tymczasowa
Pensja: 15,30 Euro + urlopowe i wakacyjne
Lokalizacja: Uden
Firma: apgrupa
Oferta pracy Programista / ustawiacz pras krawędziowych CNC może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

apgrupa | Czytano 1083 razy | 09-07-2018