Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

Programista robotów przemysłowych offline

Programista robotów przemysłowych offlineWinckler Personal jest firmą doradztwa personalnego. Od 2012 r. wspieramy kontrahentów krajowych i zagranicznych w pozyskiwaniu specjalistów oraz kadry menedżerskiej oraz zarządzającej. Specjalizujemy się w projektach rekrutacyjnych między innymi dla branż takich jak: przemysł, inżynieria, IT, FMCG, spedycja, SSC/BPO, transport, logistyka. Dla naszego Klienta z branży automotive poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Racibórz/zagranica

Obowiązki:
programowanie robotów offline (Process Designer/Process Simulate)
realizacja symulacji stanowisk zrobotyzowanych
uczestnictwo w procesie wirtualnego uruchomienia
wykonywanie programów zgodnie z wytycznymi i standardem wyznaczonym przez klienta
przygotowywanie dokumentacji technicznej stanowisk zrobotyzowanych

Wymagania:
2-3 letnie doświadczenie z oprogramowaniem Process Simulate
wykształcenie techniczne - Automatyka/Robotyka lub pokrewne
znajomość języka niemieckiego (poziom min. B2)
dyspozycyjność oraz gotowość do wyjazdów służbowych za granicę
samodzielność w podejmowaniu decyzji, zaangażowanie, silna motywacja, dokładność
prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:
doświadczenie w branży automotive
umiejętność programowania robotów (FANUC, KUKA, ABB)

Oferujemy:
wysokie wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
ciekawą i pełną wyzwań pracę w Polsce oraz w biurach konstrukcyjnych Klientów firmy za granicą
interesujące projekty z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
prywatne ubezpieczenie zdrowotne
szkolenia z programowania robotów FANUC, KUKA, ABB
szkolenia z programowania robotów offline
możliwość ciągłego doskonalenia i podnoszenia kompetencji zawodowych
Pensja:
Lokalizacja: Racibórz
Firma: Winckler Personal
Oferta pracy Programista robotów przemysłowych offline może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Śląskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4175 razy | 01-10-2016