Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Programista PHP Symfony

Programista PHP SymfonyNBC Recruitment to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży IT poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr ref: NBCR/KK/03/2014/N/P

Nasz Klient oferuje:
-Pracę przy dużych polskich i międzynarodowych zaawansowanych technologicznie projektach
-Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz pakiet benefitów (MultiSport), Umowa o Pracę
-Przyjazną atmosferę w zespole
-Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
-Elastyczność pracy i działania

Wymagania:
-Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
-Bardzo dobra znajomość PHP5, OOP, HTML5, CSS3, JavaScript, AJAX, jQuery
-Znajomość Symfony framework
-Dobra znajomość SQL (PostgreSQL)
-Znajomość wzorca MVC oraz kontroli wersji SVN/GIT
-Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

Mile widziane:
-Znajomość Zend 2 framework
-Wykształcenie informatyczne

Zakres obowiązków:
-Tworzenie dokumentacji technicznej
-Współpraca z zespołem oraz samodzielne działania w oparciu o dokumentację projektu
-Stałe pogłębianie wiedzy technicznej w zakresie wykorzystywanych technologii oraz narzędzi

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres email: kamila.kaleta@nbcrecruitment.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: NBC Recruitment Sp. z o.o
Oferta pracy Programista PHP Symfony może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 5021 razy | 12-03-2014