Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

Programista PHP (nr ref: ESZ/08/14)

Programista PHP  (nr ref: ESZ/08/14)PROGRAMISTA PHP Opole

Employsystem.com to firma tworzona przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży IT i HR. Rozwija innowacyjne produkty informatyczne wykorzystując najnowsze technologie. Employsystem.com oferuje oprogramowanie z dziedziny HR w modelu usługowym (SaaS), działające w chmurze internetowej.

Nr ref:  ESZ/08/14
Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Wykonywanie powierzonych prac programistycznych w ramach rozwoju i tworzenia produktów typu SaaS.

Wymagania:

Umiejętności programowania obiektowego w PHP5.
Znajomość przynajmniej jednego frameworka MVC.
Mile widziana znajomość CSS, XHTML, HTML5, jQuery.
Znajomość SQL.
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji.
Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów.
Systematyczność, sumienność, terminowość.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie.
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Międzynarodowe środowisko pracy.
Pracę nad ciekawymi projektami.
Pakiet socjalny: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatne ubezpieczenie medyczne.
Pensja:
Lokalizacja: Opole
Firma: Employsystem
Oferta pracy Programista PHP (nr ref: ESZ/08/14) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Opolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4866 razy | 05-05-2015