Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

Programista php

Programista phpNBC Recruitment sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista PHP

Nr ref: NBCR/TT/04/2014/R/PP

Miejsce pracy: Wrocław

Nasz Klient oferuje:
-Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
-Elastyczne godziny pracy
-Szeroką gamę szkoleń, wyjazdy integracyjne, udział w konferencjach branżowych
-Przyjazną atmosferę oraz możliwość odpoczynku w strefie rozrywki
-Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych (Karta Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość nauki języka angielskiego na terenie firmy, śniadania firmowe i napoje bez limitu)

Wymagania:
-Bardzo dobra znajomość języka PHP
-Dobra znajomość Java Script (w tym AJAX)
-Chęć rozwoju oraz poszerzania swoich umiejętności
-Kreatywność i umiejętność analitycznego myślenia
-Wysoka odpowiedzialność za powierzone zadania
-Umiejętność pracy w zespole
-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:
-Projektowanie nowych rozwiązań oraz ich implementacja w postaci kodu PHP
-Wdrażanie i analiza aplikacji
-Udział w wielu projektach oraz rozwój produktów
-Współpraca z doświadczonymi programistami

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres email: tomasz.tarabula@nbcrecruitment.pl
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dodanie klauzuli„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”.

Pensja:
Lokalizacja: Wrocław
Firma: NBC Recruitment Sp. z o.o
Oferta pracy Programista php może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dolnośląskie >> Dam pracę

| Czytano 5082 razy | 05-05-2014