Strona główna >> Dania >> Dam pracę

Programista CAM

Programista CAMWBS Doradztwo Personalne jest firmą specjalizującą się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów dla branż technologicznych oraz produkcyjnych. Wspierając prestiżowe projekty w Polsce i za granicą, oferujemy naszym Kandydatom atrakcyjne oferty pracy dające możliwość rozwoju zawodowego i realizacji indywidualnych planów życiowych.

Naszym klientem jest firma produkcyjna z siedzibą w Danii. W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

PROGRAMISTA CAM

Nr ref: CAM/DN/15
Miejsce pracy: Dania

Opis stanowiska pracy:
-Programowanie obrabiarek sterowanych numerycznie.
-Praca w środowisku CAD/CAM.
-Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów obróbki.
-Kontrola jakości wykonywanej pracy.

Wymagania:
-Doświadczenie na stanowisku Programisty lub Technologa Maszyn CNC.
-Doświadczenie w pracy w środowisku CAD/CAM.
-Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
-Wykształcenie wyższe techniczne.

Pracodawca oferuje:
-Atrakcyjne wynagrodzenie.
-Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę.
-Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.
-Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych.
-Doskonalenie znajomości języków obcych w codziennej pracy.
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: WBS Doradztwo Personalne
Oferta pracy Programista CAM może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Dania >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 728 razy | 08-02-2016