Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Produkcja i naprawa palet - praca stała

Produkcja i naprawa palet - praca stałaFirma Euroservices Polska sp. zo.o. nr cert KRAZ 1069- POZYSKUJEMY PRACOWNIKÓW DO LICZNYCH BRANŻ I ZAWODÓW NA PROJEKTY KRÓTKO I DŁUGOTERMINOWE

OBECNIE POSIADAMY OFERTY W ZAKRESIE:
PALETY DREWNIANE- REPERACJA
Miejsce pracy: Holandia- Klundert

WYMAGANIA:
- dobra praktyka przy ręcznej reperacji palet z użyciem elektronarzędzi, pistoletu
pneumatycznego
- dobra kondycja i sprawność fizyczna

MILE WIDZIANE ;
- doświadczenie na terenie Holandii przy reperacji palet drewnianych
-znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- NAPRAWY DREWNIANYCH PALET WIELOGATUNKOWYCH Z UŻYCIEM
ELEKTRONARZĘDZI, WYMIANA USZKODZONYCH ELEMENTÓW PALET, SKŁADOWANIE

OFERUJEMY:
- możliwość stałej pracy z regularną liczbą godzin
- tygodniowe wypłaty na konto walutowe pracownika
- firmowe mieszkania w pełni wyposażone
- służbowy transport do pracy
- pomoc ze strony firmy w zakresie spraw związanych z zatrudnieniem

Prosimy o nadsyłanie cv na:

biuroradom@euroservices.com.pl

z dopiskiem w tytule wiadomości:
PALETY

Prosimy o załączenie klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)#8221;
Pensja: 9,04
Lokalizacja: Klundert
Firma: Euroservices Polska
Oferta pracy Produkcja i naprawa palet - praca stała może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Euroservices Polska | Czytano 523 razy | 24-07-2017