Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

Production Manager

Production ManagerDla naszego Klienta, firmy z zagranicznym kapitałem, otwierającego nowy dział produkcji poszukujemy:
Lokalizacja: Szczecin
Wymagania:
- min. 5 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie z branży stalowej
- zaawansowana znajomość języka angielskiego
- dobra znajomość metodologii Lean
- znajomość technologii spawania będzie dodatkowym atutem
- mile widziana znajomość systemów ERP
- zorientowanie na wynik
Obowiązki kandydata:
- wsparcie rekrutacji pracowników do działu produkcji
- utrzymywanie stałego kontaktu z klientem
- ustalanie wynagrodzeń oraz systemu premiowego
- budżetowanie projektów
- nadzór nad dostawami materiałów
- doskonalenie procesów produkcyjnych w celu uzyskania produktu spełniającego wymogi jakościowe i ilościowe
- realizacja zamówień wg ustalonych terminów
- zarządzanie miejscem pracy (Gemba Management)
- wprowadzanie zmian w zakresie ciągłego doskonalenia (Continous Improvements)
- implementowanie nowych produktów
Nasz klient oferuje:
- stałą pracę w międzynarodowym środowisku
- pełną wyzwań pracę w zespole profesjonalistów z możliwością rozwoju i doskonalenia umiejętności
- atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku angielskim z dopiskiem "Production Engineer" na adres mailowy
engineer@lsj.pl
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Pensja:
Lokalizacja:
Firma:
Oferta pracy Production Manager może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Zachodniopomorskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4757 razy | 15-11-2014