Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracuj jako Kelner/Kelnerka w 4-gwiazdkowym Hotelu!

Pracuj jako Kelner/Kelnerka w 4-gwiazdkowym Hotelu!Nazywamy się JOBS PLUS, jesteśmy agencją HR i od 2005 roku pomagamy naszym Kandydatom znaleźć wymarzoną pracę.
Naszym Klientem jest 4-gwiazdkowy, luksusowy hotel Spa. Tu przybywają ludzie, którzy poszukują relaksu, odpoczynku w sercu gór, a przy okazji - wyśmienitego jedzenia. Chciałbyś pracować w takim miejscu? Zapraszamy Cię do rekrutacji na stanowisko:

Kelner/Kelnerka
Lokalizacja: Krynica-Zdrój

TWOJE ZADANIA:

-profesjonalna obsługa Gości restauracji mieszczącej się w Hotelu
-współpraca z kuchnią
-przygotowanie sali
-dbanie o dobry wizerunek restauracji

NASZE OCZEKIWANIA:
-aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna
-dyspozycyjność w godz.: 7-16 lub 16-24
-rzetelność i skrupulatność
-umiejętność pracy w zespole
-wysoka kultura osobista
-znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

-pracę dla luksusowego hotelu, o znanej i cenionej marce na rynku
-zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
-pracę w systemie równoważnego czasu pracy
-przejrzysty system wynagrodzenia: podstawa + prowizje od sprzedaży napojów + napiwki

Firma:
Oferta pracy Pracuj jako Kelner/Kelnerka w 4-gwiazdkowym Hotelu! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4510 razy | 20-11-2015