Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik/ca przetwórstwa mięsnego (NL)

Pracownik/ca przetwórstwa mięsnego (NL)AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) dla Pracodawcy holenderskiego, realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa. Obecnie prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

Lokalizacja zakładu pracy: Lekkerkerk, Holandia

Oferujemy

- Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10, 22 EURO + urlopowe i wakacyjne. Pracownik otrzymuje cotygodniową wypłatę w kwocie ok. 270-300 euro netto #8222;na czysto#8221; (jest to już kwota po odliczeniu opłat za mieszkanie, ubezpieczenie zdrowotne, podatek)
- Legalne i stabilne zatrudnienie, holenderską umowa o pracę
- Możliwość wyrobienia numeru SOFI na miejscu
- Opieka polskojęzycznego koordynatora
- Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (w pełni wyposażone)
- Stabilne ilości godzin (ok 40 tygodniowo)
- Bezpłatne przejazdy służbowe w Holandii
- PRACA DO PRZYUCZENIA, BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO, RÓWNIEŻ DLA PAR

Obowiązki

- Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
- Praca przy taśmie przetwórczej
- Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)
- Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym

Wymagania

- Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
- Mile widziane: doświadczenie w pracy w branży mięsnej (np. zakłady obróbki wieprzowiny / drobiu / ryb itp.)

Zapraszamy do przesłania CV na adres: kontakt@ap-grupa.pl

Lub o kontakt z naszym biurem, tel: (+) 48 77 4417606

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł: Praca tymczasowa
Pensja: 10,22 Euro + pieniądze urlopowe i wakacyjne
Lokalizacja: Lekkerkerk
Firma: apgrupa
Oferta pracy Pracownik/ca przetwórstwa mięsnego (NL) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

apgrupa | Czytano 318 razy | 19-09-2018