Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik/ca przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, NL)

Pracownik/ca przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, NL)AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) dla Pracodawcy holenderskiego, firmy SRS Personeel B.V., realizuje procesy rekrutacji i selekcji Pracowników w branży przetwórstwa mięsa. Obecnie prowadzimy nabory do zakładów przetwórstwa mięsa wieprzowego znajdujących się na terenie Holandii. Są to stabilne miejsca pracy w firmach z doskonałą pozycją rynkową.

AP Grupa s.c zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pracą (zarówno te przebywające w Polsce jak i w Holandii) do składania swoich dokumentów CV.

Obowiązki

- Obróbka mięsa wieprzowego przy użyciu noża rzeźnickiego (drobne prace z częściowo przetworzonym mięsem)
- Praca przy taśmie przetwórczej
- Praca w temperaturach dodatnich (około +4/+9 stopni)
- Inne prace fizyczne w zakładzie mięsnym

Wymagania

- Dyspozycyjność oraz chęć podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
- Doświadczenie przy krojeniu mięsa (np. wołowina / wieprzowina / drób itp.)

Oferujemy

- Praca na dłuższy okres czasu w stabilnej firmie
- Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń oraz stabilne ilości godzin (około 40 tygodniowo)
- Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi 10, 12 EURO + pieniądze wakacyjne i urlopowe. Po roku czasu wynagrodzenie wynosi: 10, 45 EURO + pieniądze wakacyjne i urlopowe
- Opieka koordynatorów w Holandii
- Bezpłatne przejazdy służbowe w Holandii
- Możliwość korzystania z mieszkań służbowych (zwykłe mieszkania)
- Wsparcie w sprawach formalnych związanych z podjęciem pracy
- Nie pobieramy żadnych opłat związanych z zorganizowaniem zatrudnienia dla Kandydatów

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji na adres email: kontakt@ap-grupa.pl

W treści CV prosimy o umieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Uprzejmie informujemy że będziemy się kontaktowali jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie: Praca tymczasowa.
Pensja: 10,12 EURO za godzinę + pieniądze urlopowe i wakacyjne
Lokalizacja: Lekkerkerk
Firma: apgrupa
Oferta pracy Pracownik/ca przetwórstwa mięsnego (Lekkerkerk, NL) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

apgrupa | Czytano 418 razy | 19-02-2018