Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik/ca produkcji (Schijndel, Holandia)

Pracownik/ca produkcji (Schijndel, Holandia)AP GRUPA s.c. (numer certyfikatu Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 11282) specjalizuje się w rekrutacji i selekcji Personelu. Od 2010 roku z dużym powodzeniem wspieramy Pracodawców zagranicznych oraz polskich w doborze najodpowiedniejszej kadry. Tworzymy trwałe relacje z naszymi Klientami jak i Kandydatami kładąc szczególny nacisk na przejrzystość i rzetelną komunikację.

Dla firmy zajmującej się produkcją wyposażenia wnętrz samochodów ciężarowych z siedzibą w Schijndel (NL), poszukujemy kandydatów do prac montażowych / produkcyjnych.

Oferujemy

- Dobre warunki zatrudnienia w stabilnej firmie
- Tygodniowy system wypłacania wynagrodzeń
- Stabilne ilości godzin (ok. 40 tygodniowo)
- Opieka polskojęzycznych koordynatorów
- Wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wynosi: 9, 59 Euro + 14% dodatku zmianowego = 10, 93 Euro + urlopowe i wakacyjne
- Po roku zatrudnienia, wynagrodzenie brutto za godzinę pracy wzrasta do 11, 41 Euro
- Zakwaterowanie służbowe (zwykłe mieszkania / w pełni wyposażone / kilka kilometrów od pracy / dojazd do pracy rowerem)

Obowiązki

- Prace manualne/fizyczne związane z produkcją wyposażenia wnętrz aut ciężarowych (np. wycinanie mat samochodowych, produkcja wycieraczek, elementów do wyposażenia kabin)
- Praca w systemie dwuzmianowym

Wymagania

- Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Chęć podjęcia pracy na dłuży okres

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do przesłania CV: kontakt@ap-grupa.pl

Lub o kontakt z naszym biurem, tel: (+) 48 77 44 17606

W treści CV prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Uprzejmie informujemy że będziemy kontaktowali się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogł.: Praca tymczasowa
Pensja: 10,93 Euro + urlopowe i wakacyjne
Lokalizacja: Schijndel
Firma: apgrupa
Oferta pracy Pracownik/ca produkcji (Schijndel, Holandia) może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

apgrupa | Czytano 351 razy | 22-06-2018