Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik zespołu inwentaryzacji

Dla naszego niemieckiego Klienta z branży inwentaryzacyjnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownika zespołu inwentaryzacji

Obowiązki:

  • liczenie produktów i towarów w sklepach na terenie Niemiec za pomocą elektronicznego skanera.

Wymagania:

  • zdolności manualne,

  • umiejętność dokładnego liczenia,

  • samodzielność oraz cierpliwość,

  • dobra kondycja fizyczna,

  • gotowość do pracy zmianowej,

  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (minimum 30 dni przed rozpoczęciem kontraktu)- opłacone składki ZUS przez UP, KRUS, ubezpieczenie przy członku rodziny, itp.

Oferujemy:

  • bezpłatne szkolenie z obsługi skanera,

  • ciekawą pracę dla par, znajomych, rodzin,

  • miłą pracę w 8-osobowych zespołach,

  • pracę w różnych lokalizacjach i miastach na terenie Niemiec,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • zagwarantowane i opłacone zakwaterowanie,

  • bezpłatne dojazdy do pracy firmowym busem.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, zapraszamy do składania aplikacji CV.

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (7562).

Pensja:
Lokalizacja: Berlin, Hamburg, Lipsk, Monachium, Norynbergia
Firma: Polski HR International
Oferta pracy Pracownik zespołu inwentaryzacji może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 364 razy | 15-11-2017