Kanał RSS
dytka4
dytka4
aleksandrakromolowska
aleksandrakrom
jakub111
jakub111
czeslaww55
czeslaww55

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik Tartaku Obróbka Drewna

Pracownik Tartaku Obróbka DrewnaPracownik Tartaku Obróbka Drewna
okolice Lipska
Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Opis stanowiska:

#8226;obsługa maszyn tnących
#8226;sortowanie, kontrola wytworzonego produktu
#8226;możliwość przyuczenia
#8226;utrzymywanie porządku w miejscu pracy
#8226;fizyczne prace pomocnicze

Wymagania:

#8226;chęć do podjęcia pracy w Niemczech
#8226;komunikatywna znajomość j. Niemieckiego
#8226;mile widziane uprzednie doświadczenie w pracy na tartaku
#8226;gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym
#8226;mile widziany własny samochód
#8226;niezawodność i elastyczność

Oferujemy:

#8226;pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
#8226;praca na pełny etat
#8226;pracę na 3 zmiany (6:00 #8211; 14:00, 14:00 #8211; 22:00, 22:00 #8211; 6:00)
#8226;atrakcyjne wynagrodzenie
#8226;zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
#8226;stawkę godzinową 8, 84#8364; brutto + dodatki (25% nocki, 50%niedziele, 100% święta)
#8226;opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: fhu.mes@vp.pl z dopiskiem , , Pracownik Tartaku#8221;

W CV proszę umieścić następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Fhumes
Kontakt 4u
FHU-MES
tel. +48 530 522 892
e-mail: fhu.mes@vp.pl

fhumes | Czytano 337 razy | 29-03-2017