Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

Pracownik przetwórstwa drobiowego - Słupca

Pracownik przetwórstwa drobiowego - SłupcaAgencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Obecnie dla naszego Klienta z branży drobiarskiej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Przetwórstawa Drobiowego
Nr ref. DR/SL/2014
Miejsce Pracy: Słupca
Opis stanowiska:
- trybowanie mięsa kurczaka,
- przetwórstwo pozyskanego mięsa,
- dbanie o wysoką higienę pracy,
- prace porządkowe na stanowisku pracy.

Wymagania:
- aktualnej książeczki sanepisu lub chęci do jej szybkiego wyrobienia na własny koszt,
- dojazd do miejsca pracy we własnym zakresie,
- gotowości do pracy w systemie pracy 3-zmianowym zgodnie z otrzymanym grafikiem,
- wysokiej higieny osobistej,
- dużych zdolności manualnych
- umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- zatrudnienie w opraciu o umowę o pracę tymczasową w wymiarze 3/4 etatu,
- system pracy trzyzmianowy (6-14, 14-22, 22-6.00)
- możliwość nawiązania dłużej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954.Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu. Zgłoszenia osobiste prosimy kierować na adres:In Temporis Polska Sp. z o.o.ul. Św. Czesława 4 (Wilda), 61-563 Poznańod poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00
Można również dzwonić tel. 618 552 180Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm
Pensja:
Lokalizacja: Słupca
Firma: In Temporis Polska Biuro
Oferta pracy Pracownik przetwórstwa drobiowego - Słupca może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Wielkopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 5080 razy | 23-03-2015