Kanał RSS
desir223
desir223
DANIEL1978
DANIEL1978
zuziaccek
zuziaccek
sylwiakornak

Popularne zawody

Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcyjny, Halle

Pracownik produkcyjny, Halleopis / Obowiązki:
- Miejsce pracy: różne miasta w południowo-zachodnich Niemczech
- Praca aktualna jest od 7 stycznia 2019 lub w późniejszym terminie
- Umowa o pracę na okres stały z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z Halle
- Praca jest na stałe, na pełny etat w systemie 2- i 3-zmianowym, ok. 155 do 185 godz. miesięcznie (Zeitkonto).
- Główne obowiązki:
- Obsługa maszyn produkcyjnych
- Montaż podzespołów na taśnie produkcyjnej
- Obsługa elektrycznego wózka paletowego

Wymagania:
- Mogą kandydować: Mężczyźni w dobrej kondycji fizycznej
- Doświadczenie w pracy na produkcji
- Zalecana umiejętność obsługi elektrycznego wózka paletowego
- Konieczna przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
- Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z kwatery do pracy
- Dokładność, sumienność, punktualność, umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:
- Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
- + 4 tygodnie płatnego urlopu
- Stawka brutto 11, 00 euro / godz.
- + Dieta netto 2 euro / godzinę (od 330 do 370 euro netto miesięcznie)
- Wynagrodzenie miesięczne netto od 1550 do 1600 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
- 25% do stawki godz. za nadgodziny i w przypadku zmiany nocnej
- + 44 euro miesięcznie, bon na paliwo
- Kwatera jest zapewniona i opłacona przez pracodawcę

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w jezyku niemieckim na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.
Pensja: 1550 do 1600 euro netto
Lokalizacja: Halle
Firma: Agencja Pracy PolFach

Agencja Pracy PolFach | Czytano 220 razy | 18-12-2018