Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik Produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

A-Trybut - Polski HR S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Laureat srebrnego medalu w regionie małopolsko-świętokrzyskim. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. A-Trybut - Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

 Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik produkcji

Oferta kierowana jest do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

Miejsce pracy: Kraków

 Obowiązki:

  • Pomoc przy tworzeniu kostek lodu

  • Pakowanie otrzymanych kostek lodu

  • Przenoszenie zapakowanych materiałów na magazyn

  • Drobne prace porządkowe na magazynie

Wymagania:

  • aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

  • praca w warunkach niższej temperatury

  • dyspozycyjność

  • sumienność

  • cierpliwość

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowę o pracę)

  • stałe wynagrodzenie

Oferta kierowana do osób  niepełnosprawnych

Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: A-trybut - Polski HR S.A.
Oferta pracy Pracownik Produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4604 razy | 25-11-2015