Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

Pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności

Pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawnościA-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna  jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Jesteśmy polską firmą świadczącą kompleksowe usługi doradcze w zakresie zatrudniania osób niepełnosprawnych. Wyróżnia nas wiedza i doświadczenie w pracy doradczej dla dużych przedsiębiorstw oraz kilkuletnia współpraca z osobami niepełnosprawnymi.

Aktualnie dla swojego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Kraków

Oferta dedykowana osobom z niepełnosprawnością

Obowiązki:

Praca przy produkcji stolarki PCV
Obsługa maszyn produkcyjnych
Prace manualne

Wymagania:

Posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
Doświadczenie w pracy na produkcji okien
Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
Dokładność, sumienność, rzetelność

Oferujemy:

Pracę na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie
Umowę o pracę
Pensja:
Lokalizacja: Kraków
Firma: A-trybut - Polski HR S.A.
Oferta pracy Pracownik produkcji z orzeczeniem o niepełnosprawności może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Małopolskie >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 4692 razy | 14-05-2015