Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji z językiem niemieckim

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).  Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

 PRACOWNIK PRODUKCJI Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy: Norymberga, Langenau, Wlasrode

To co może Cię zainteresować:

  • Firma zajmuje się myciem skrzynek logistycznych (pracownicy nie mają styczności z wodą)

  • Skrzynki są po częściach technicznych- np. śrubki, uszczelki, części hydrauliczne

  • Pracownicy zmieniają się w ciągu dnia pracy (obsługa maszyny myjącej, następnie sortowanie lub komisjonowanie)

  • Praca w systemie 2 lub 3 zmianowym (zależnie od lokalizacji)

  • Praca od poniedziałku do piątku GWARANTOWANA - soboty zależnie od zapotrzebowania

Twoje zadania:

Obsługa maszyny myjącej:

  • Obsługa maszyny myjącej- plastikowe skrzynki logistyczne o róznych wielkościach

  • Układanie skrzynek na taśmie i na paletach

  • Sprawdzanie stanu technicznego skrzynek

  • Jedną maszynę obsługuje od 4 do 8 osób

Komisjonowanie i sortowanie:

(ręczne lub zautomatyzowane)

  • Wyszukiwanie towarów wg podanego klucza (skaner)

  • Transport wewnętrzny palet

  • Kompletowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki

  • Rozładunek / załadunek towaru (max. do 30kg)

  • Dbanie o porządek w części magazynowej i socjalnej

 Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym- w celu porozumienia się ze współpracownikami

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/ magazynie

  • doświadczenie w pracy fizycznej

  • chęci do pracy

  • gotowość do podjęcia pracy OD ZARAZ

  • mile widziane własne auto do dyspozycji w celu zachowania mobilności na miejscu

Zyskujesz od nas:

  • Stabilizację zawodową poprzez zatrudnienie na umowę o pracę na niemieckich warunkach na czas nieokreślony(ze wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi- np. Kindergeld), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,

  • Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia (stawka podstawowa + dieta dzienna),

  • W przypadku pojawienia się potrzeby wykonania zlecenia w godzinach nadliczbowych - są one płatne zgodnie z obowiązującym na terenie Niemiec prawem pracy,

  • Opiekę konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.) oraz pomoc w znalezieniu zakwaterowania (prywatne kwatery/pensjonaty) na czas projektu,

  • Możliwość kontynuacji współpracy przy realizacji kolejnych projektów technicznych na terenie Niemiec

Pensja:
Lokalizacja: Norymberga, Langenau, Wlasrode
Firma: MONDI Polska
Oferta pracy Pracownik produkcji z językiem niemieckim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 376 razy | 09-12-2016