Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pracownik produkcji z j. francuskim

Pracownik produkcji z j. francuskimKim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik produkcji z językiem francuskim chętny do nauki zawodu formierza.

Miejsce pracy: Saint Nazaire lub Andouille (zachód Francji)
Nr. ref: PP/1217/KR

ZADANIA:
#8226; Produkcja elementów z materiałów kompozytowych (nakładanie
żywicy i włókna szklanego)
#8226; Wyciąganie elementów z formy, usuwanie reszty włókien
#8226; Kontrola jakości wytwarzanych części
#8226; Szlifowanie i polerowanie

OFERUJEMY:
#8226;Polską umowę o pracę tymczasową na pełen etat
#8226;Pełne przeszkolenie z zakresu wykonywanych zadań
#8226;Darmowe zakwaterowanie
#8226;Ekwiwalent żywieniowy i transportowy
#8226;Możliwość wyrabiania nadgodzin
#8226;Pomoc przy załatwianiu formalności, związanych z wyjazdem z
kraju
#8226;Stały kontakt i ewentualną pomoc ze strony naszego biura
#8226;Możliwość długotrwałej współpracy na stabilnych warunkach

OCZEKIWANIA:
#8226;Komunikatywna znajomość języka francuskiego
#8226;Zdolności manualne
#8226;Cierpliwość, dokładność, dbałość o szczegóły
#8226;Mile widziane doświadczenie w produkcji elementów z
materiałów kompozytowych
#8226;Mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem (wówczas
zapewniony dodatkowy ekwiwalent w postaci kilometrówki)
Pensja:
Lokalizacja: Saint Nazaire, Andouille
Firma: Interkadra
Oferta pracy Pracownik produkcji z j. francuskim może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

| Czytano 653 razy | 13-12-2017