Partnerzy
Wyszukiwarka ofert pracy

Kanał RSS
dafna@wp.pl
dafna@wp.pl
renata595
renata595
SSecurity
SSecurity
tomi83
tomi83

Popularne zawody

Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pracownik produkcji spożywczej

Pracownik produkcji spożywczejIPF Group, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, w tym w szczególności w outsourcingu pracowników fizycznych, poszukuje pracownika produkcji spożywczej do pracy we Francji:

Zadania:
- pakowanie produktów w zakładzie produkującym suszone kiełbasy, salami
- przewożenie produktów do suszarni i wędzarni
- prace pomocnicze

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
#8226; zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
#8226; atrakcyjne wynagrodzenie i stałą premię do wypłaty
#8226; zorganizowane zakwaterowanie i transport
#8226; zdalne załatwienie formalności
#8226; pracę wśród Polaków
#8226; bezpłatne dojazdy z mieszkania do pracy na terenie Francji
#8226; wsparcie koordynatora
#8226; możliwość skorzystania z zaliczki

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV na adres: beata.szczesna@ipf.jobs lub kontakt na numer 571 445 378
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: I P F
Kontakt 4u
beata.szczesna@ipf.jobs
571445378

I P F | Czytano 79 razy | 13-03-2018