Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji Slusarz branza

Pracownik produkcji Slusarz branzaJesteśmy niemiecką firmą, która od ponad 20 lat rekrutuje specjalistów i fachowców z kilkunastu różnych branż w ponad 33 oddziałach w Niemczech. Aktualnie pracuje u nas blisko 2000 osób, które skorzystały z naszego doświadczenia w wyszukiwaniu najkorzystniejszych warunków pracy. Jako jedna z niewielu firm istniejących na rynku pośrednictwa pracy, zapewniamy kompleksową pomoc w kwestiach urzędowych. Wybierając Walter-Fach-Kraft Personal GmbH masz gwarancję stabilnego i konkurencyjnego zatrudnienia, bo domeną naszej firmy jest uczciwość i pełne zaufanie w kontaktach z pracownikiem.

Skorzystaj z naszego doświadczenia i daj sobie szansę na lepszą pracę !
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko

Pracownik produkcji z jęz. niemieckim
Zwickau

Obowiązki
#8226;praca z metalem przy produkcji łożysk,
#8226;współpraca z kontrolą jakości,
#8226;produkcja materiałów zgodnie z wytycznymi.

Wymagania
#8226;znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
#8226;umiejętność obsługi maszyn (np. giętarka, frezarka, tokarka itp.)
#8226;podstawowa znajomość rysunku technicznego,
#8226;doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

1.Stałą niemiecką umowę o pracę wraz z płynącymi z niej profitami:
pełnym pakietem socjalnym ( ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne )
zachowaniem niemieckich standardów pracy ( dodatki urlopowe i swiateczne )
2. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu,
3.Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
4.Stabilne i długofalowe zatrudnienie ( propozycja umowy na emeryture zakladowa)
5.Pomoc w zaaklimatyzowaniu się w nowym miejscu pracy oraz zakwaterowaniu,
6.Pracę w stabilnej firmie o europejskim zasięgu,
7.Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, kindergeldu),
8.Łatwy dojazd do miejsca pracy,
9. Mozliwosc nieodplatnego otrzymania ubran roboczych i ochronnych .
Pensja:
Lokalizacja: Zwickau
Firma: Walterfachkraft
Oferta pracy Pracownik produkcji Slusarz branza może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Walter-Fach-Kraft | Czytano 455 razy | 22-12-2017