Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

Pracownik produkcji sera - Veurne - Belgia

Pracownik produkcji sera - Veurne - BelgiaEuropean Active Projects Ltd. (KRAZ 2701) poszukuje dla partnera z Belgii zmotywowaną osobę do pracy przy produkcji sera żółtego.

Miejsce pracy: Belgia, Veurne

Opis stanowiska pracy:

Praca w rodzinnej firmie zajmującej się produkcją sera.

- Wkładanie sera białego do form, następnie wyciąganie uformowanego sera z form i układanie na tacach

- Utrzymanie miejsca pracy w czystości, czyszczenie form

Potrzebna bardzo dobra kondycja oraz siła fizyczna ponieważ jest to ciężka praca.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

- Wymagana dobra znajomość j. angielskiego /francuskiego /niderlandzkiego

- Zmotywowane, odpowiedzialne i elastyczne podejście do pracy

- Dyspozycyjność do wyjazdu do Belgii

- Brak nałogów, kultura osobista

Oferta:

- Umowa na warunkach belgijskich z możliwością przejścia na stałą umowę po kilku miesiącach

- 10, 61 #8364; / h netto

- Tygodniowe wypłaty (płatne w piątek)

- 38 h pracy tygodniowo

- Zakwaterowanie w wynajętym domu płatne 95#8364; tygodniowo (pokój 2-os., kuchnia, salon, łazienka)

- Ubezpieczenie płatne 8#8364; / miesiąc

- Dodatek na dzieci, dodatek urlopowy, bonus świąteczny, odprowadzane składki

Pensja: 10,61 euro / h netto
Lokalizacja: Veurne
Firma: EAPL
Oferta pracy Pracownik produkcji sera - Veurne - Belgia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Belgia >> Dam pracę

| Czytano 461 razy | 12-06-2019