Strona główna >> Francja >> Dam pracę

Pracownik produkcji sera Francja!

Pracownik produkcji sera Francja!Firma Jobs Plus, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie doradztwa personalnego, pracy czasowej i stałej, dla swojego Klienta #8211; dużej firmy przetwórczej specjalizującej się w produkcji serów typu #8222;Tome de savoie#8221;, usytuowana w regionie Haute Savoie, poszukuje osób na stanowisko:

PRACOWNIK ZAKŁADU PRODUKCYJNEGO BRANŻA SPOŻYWCZA (SEROWA)
FRANCJA

Obowiązki:
#8226; Obracanie tacek z serami
#8226; Prace w magazynie
Nasze wymagania:
#8226; Znajomość języka francuskiego na poziomie podstawowym
#8226; Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
#8226; Punktualność
#8226; Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (praca powtarzalna, wymagająca bardzo dobrej formy fizycznej)
#8226; A jeśli masz własny samochód #8211; to będzie duży atut (przyda się przy dojazdach z miejsca zakwaterowania do pracy)

Oferujemy:
#8226; Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (rozliczanie czasu pracy, terminowe wypłacanie wynagrodzeń, płatny urlop, karta EKUZ, druk A1)
#8226; Możliwość podjęcia długoterminowego zatrudnienia
#8226; Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę (w bardzo dobrych warunkach)
#8226; Zdalną opiekę konsultanta przez cały okres trwania kontraktu
#8226; Możliwość podniesienia swoich umiejętności językowych
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: JOBSPLUS1
Oferta pracy Pracownik produkcji sera Francja! może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Francja >> Dam pracę

JOBSPLUS1 | Czytano 540 razy | 15-02-2017