Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

Pracownik produkcji prefabrykatów Islandia

Pracownik produkcji prefabrykatów IslandiaObowiązki:
Praca przy produkcji prefabrykatów betonowych
Wylewanie betonu do form przy pomocy pomp
Mocowanie elementów stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:
Dokładność i skrupulatność w wykonywanej pracy
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Doświadczenie w pracy przy produkcji prefabrykatów betonowych - min. 3 lata

Oferujemy:
Pracę na terenie Islandii
Zatrudnienie przez islandzkiego pracodawcę na okres 1 roku
Atrakcyjne wynagrodzenie w koronach islandzkich
Pomoc w znalezieniu i wynajęciu mieszkania
Ubranie służbowe
Pensja:
Lokalizacja: Borgarnes
Firma: Orienta Polska
Oferta pracy Pracownik produkcji prefabrykatów Islandia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Z pozostałych krajów >> Dam pracę

~Gosc | Czytano 2391 razy | 11-09-2016