Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Pracownik produkcji - pakowanie Holandia

Pracownik produkcji - pakowanie HolandiaDla naszego Holenderskiego Klienta poszukujemy od zaraz osoby do pracy na stanowisku:
Pracownik produkcji

Praca dla kobiet ze znajomością języka angielskiego od zaraz!

Zakres obowiązków:

Przygotowywanie i pakowanie produktów do wysyłki(słuchawki, telefony, żelazka itp),

Pierwsze 3 tygodnie praca w Zaandam (przyuczenie) Godziny pracy od 15:00 do 23.
Po 3 tygodniach praca w Nieuwegein w godzinach od 16:00 do 24:00.
Raz na 3 tygodnie praca również sobotę.

Wymagania
- Znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego w stopniu komunikatywnym
- Samochód (w przypadku kilkuosobowych grup, wystarczy 1 auto)
- Mile widziany Sofi Numer
- Gotowość wyjazdu od zaraz
- Wysoka motywacja do pracy

Oferujemy:
- Stawka początkowa 10, 50 euro brutto plus dodatek za pracę nocną
- holenderską umowę o pracę
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie zdrowotne
- opiekę polskiego koordynatora
- długotrwałą współpracę z możliwością zatrudnienia na stałe
Pensja:
Lokalizacja:
Firma: Work On Personal LTD
Oferta pracy Pracownik produkcji - pakowanie Holandia może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Niemcy >> Dam pracę

Work On Personal LTD | Czytano 444 razy | 01-09-2017