Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik Produkcji- pakowanie elementów mebli ogrodowych

Pracownik Produkcji- pakowanie elementów mebli ogrodowychPracownik Produkcji- pakowanie elementów mebli ogrodowych- stawka 9,50 brutto/h

Miejsce pracy: Rijen

Obecnie dla naszego klienta produkującego meble ogrodowe poszukujemy pracownika działu pakowania.

Twoje zadania:
- pakowanie elementów mebli ogrodowych- siedziska, poduszki, zapięcia.
- praca przy linii produkcyjnej.

Nasze oczekiwania:
- znajomość języka angielskiego nie jest wymagana
- doświadczenie produkcyjne mile widziane
- prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
-Możliwość długotrwałej współpracy
-Darmowy transport do pracy
-Opiekę polskich koordynatorów
-Tygodniowy system wynagrodzeń
-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
-Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Jesteś zainteresowany/a? Aplikuj!
Zapraszamy do zapoznania się z innymi ofertami [pracy za granicą od zaraz!!

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:
Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, a także - w ramach usprawiedliwionego celu administratora #8211; dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, jak również prawo odwołania zgody.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:
#8222;Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul.Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm). Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.#8221;

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.

Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP.
Pensja: 9,51 euro/h
Lokalizacja: Rijen
Firma: Axell Employment
Oferta pracy Pracownik Produkcji- pakowanie elementów mebli ogrodowych może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 587 razy | 09-12-2017