Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

Pracownik produkcji opakowania na żywność

Pracownik produkcji opakowania na żywnośćDla naszego klienta, który specjalizuje się w produkcji plastikowych opakowań do produktów mięsnych, sera, ryb, wypieków, ciastek i przysmaków, poszukujemy pracowników produkcji.
Obowiązki:
- Wkładanie, wyjmowanie pojemników do i z maszyny

- Dbanie o prawidłowy proces produkcyjny

- Kontrola jakości produktu

Wymagania:
- Gotowość do pracy w szybkim tempie

- Mile widziane prawo jazdy kat.B

-Podstawowa znajomość j. angielskiego na poziomie A1

Mile widziane osoby z prywatnych lokacji z okolic Bredy.

Oferujemy
Stawka: od 11, 60 #8364; brutto/h wzwyż

-Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

-Możliwość długotrwałej współpracy

-Dodatki eksterytorialne

-Darmowy transport do pracy

-Opiekę polskich koordynatorów

-Tygodniowy system wynagrodzeń

-Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

-Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

-Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

-Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!
Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia sp.z.o.o z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli:

#8222;Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.#8221;

Axell Holandia sp.z.o.o to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106
Pensja: 11,6
Lokalizacja: Breda
Firma: Axellpraca
Oferta pracy Pracownik produkcji opakowania na żywność może być już nieaktualna. Wyszukaj aktualnej oferty pracy przechodząc do wybranego działu: Strona główna >> Holandia >> Dam pracę

| Czytano 540 razy | 30-11-2018